+380 98 820 45 63

Наша компанія надає послуги факторингу.

Факторинг – це різновид фінансування під відступлення права грошової вимоги. Наші клієнти відступають на нашу користь свою дебіторську заборгованість, а ми надаємо їм фінансування та проводимо подальшу роботу, спрямовану на стягнення заборгованості з контрагента. Звертаємо увагу, що фінансування за договором факторингу надається з дисконтом від суми заборгованості. Розмір дисконту залежить від оцінки фінансовою компанією ймовірності стягнення заборгованості, витрат на ведення справи та орієнтовного строку, необхідного для отримання грошових коштів від боржника.

Для співпраці з нами за цим напрямком, необхідно у довільній формі надати запит на нашу електронну адресу, в якому зазначити наступну інформацію:
– повні реквізити кредитора;
– повні реквізити боржника;
– договір, на пісдтаві якого виникла заборгованість;
– первинна документація, що підтверджує господарські взаємовдносини, а саме: акти приймання-передачі товарів / робіт / послуг (або відповідні видаткові накладні), товаросупровідні документи, банківські довідки / виписки про рух грошових коштів по договору та інша документація, що є в наявності;
– акт звірки взаємних розрахунків із зазначенням суми боргу на дату звернення.

Протягом 3-х днів з дати отримання зазначеного пакету документів наші фахівці опрацюють заявку та нададуть відповідь про умови співпраці, а саме – розмір фінансування та комісію за надання послуги. У випадку прийнятності умов фінансової послуги, укладення договору вібувається в офісі фінансової компанії або в іншому місці за погодженням з клієнтом. Фінансування за договором факторингу проводиться протягом 3-х банківських днів з дати укладення договору та передачі фінансовій компанії повного пакету первинних документів.

Орієнтовна вартість послуг факторингу наведена нижче.

Тип заборгованостіРозмір дисконтуРозмір комісії за фінансування
СтроковаВід 10% до 20%Від 0,1% до 1%
Прострочена до 30 днівВд 21% до 50%Від 0,1% до 10%
Прострочена понад 30 днівВід 51% до 99%Від 0,1% до 25%